KRAJSKÝ PŘEBOR PARDUBICKÉHO KRAJE DRUŽSTEV 2023

Dne 18.11.2023 se uskutečnil krajský přebor ve sportovní gymnastice žen ve Vrchlabí. Závodu se účastnila děvčata z Pardubic, Chrudimi a Vysokého  Mýta. Z našeho oddílu se účastnily 4 juniorky, 17 starších žákyň a 5 mladších žákyň. 

V soutěži družstev jsme získali jednu zlatou medaili (družstvo ve složení – Flídrová  Kateřina.,Mládková Sofie, Tauchmanová Anna,Šplíchalová Tereza, Kobzová Ema, Peterková Eliška), dvě stříbrné medaile (Diblíková Terezie, Marková Lada, Kozlová Ema, Daňková Eliška, Eliášová Nela, Krejčíková Adéla, Kavalíková Karolína), dvě bronzové medaile (Karelová Ellen, Meixnerová Natálie, Šponarová Ellen, Marková Alena, Paulusová Ingrid, Štorková Barbora, Švecová Viktorie, Tomášková Markéta) a bramborovou medaili přivezlo družstvo ve složení Voříšková Josefína, Víchová Stela, Tomášková Zora, Schejbalová Kateřina, Hlushman Olha.

Všem závodnicím gratulujeme!