Pozvánka na všestranné cvičení mužů

Sokol Vysoké Mýto

zve všechny zájemce na

VŠESTRANNÉ CVIČENÍ MUŽŮ
aneb NÁVRAT KE KOŘENŮM SOKOLA

• Cvičení je vhodné pro muže všech věkových kategorií, kteří chtějí být sále fit a utužit si fyzickou kondici.
• Cvičení není zaměřeno na vysoký výkon, ale na postupné vylepšování schopností jednotlivců.
• Základem je rozcvička, vedená tak, aby byly rozpohybovány všechny svaly i klouby v celém těle. Nářadí je pak doplňkem cvičení podle možností a schopností každého jednotlivce.
• Každý, kdo zkusí cvičení všestrannosti – třeba i ve starším věku – pozná zlepšení své fyzické i duševní kondice a zjistí, že různé zádové i jiné bolesti po krátkém čase zmizí.
• Každý cvičí dle svých možností, nikdo není do ničeho tlačen a v družstvu vládne pohoda a vzájemná pomoc v duchu ideálů nejpopulárnějšího tělovýchovného spolku u nás. Nebojte se zapojit a přijďte se podívat.

Cvičení probíhá v Sokolovně ve Vysokém Mýtě každé úterý od 18 do 19 hodin.