MČR ve SG žen

Dne 26. a 27. 10. 2019 se ve vysokomýtské sportovní hale uskutečnilo MČR ve SG žen, kategorie C. Tohoto závodu se z našeho oddílu zúčastnilo 12 děvčat. Pro některá první zkušenost z velkého závodu, pro všechny zodpovědný přístup a vůle prosadit se v silné konkurenci.

V kategorii mladších žákyň (celkem 78 závodnic) se na 63. místě umístila Doubravská Agáta, na 65.místě Eliášová Nela, na 70. místě Giňová Vanesa, na 73.místě Jeništová Kristýna.
V kategorii starších žákyň (celkem 69 závodnic) se na pěkném 35. místě umístila Neklová Anna, na 40. místě Csernyanszká Veronika, na 45. místě Janková Klára, na 55. místě Štrupová Eliška, na 67. místě Daňková Eliška.
V kategorii juniorek (celkem 35 závodnic) se na velmi pěkném 12. místě umístila Zemanová Lucie.
V kategorii žen naší závodnici chyběly pouhé tři desetiny bodu k získání bronzové medaile. Beránková Kristýna se umístila na 4.místě.