SHOTOKAN CUPVAMBERK 2023

Několik boje chtivých členů EMESKAI sestavilo tým a v sobotu 28 října si vyrazili zabojovat na 26. mezinárodní pohár v karate – Shotokan Cup Vamberk 2023. Soutěžilo se dle pravidel WKF (World Karate Federation).
Vysokomýtský oddíl na této externí akci reprezentovala Michaela Jílková – 3. kyu a Tereza Kopecká – 4. kyu. Spolu s nimi na této akci startovali i další zástupci Sokolským oddílů EMESKAI z celé ČR.
Úrovní zkušeností bojovníků byla výprava EMESKAI velmi pestrá, zastoupeny byli takřka všechny vysoké technické stupně vyspělosti naší školy Moderního Sportovního Karate. Byli s námi karatisté od modrého a hnědého pásu až k mistrovskému pásu. Výzvy jsme se zhostili se ctí a každý se umístil „na bedně“…
Kopecká Tereza (Karate Vysoké Mýto) kumite ženy -68 kg 2. místo, kumite ženy BRH 3. místo
Jílková Michaela (Karate Vysoké Mýto) kumite ženy -61 kg 3. místo
Drsková Andrea (MSK Praha Smíchov) kumite ženy +68 kg 1. místo, kumite ženy BRH 2. místo